Конкурс для надавачів послуги з формування життєстійкості продовжено до 29 грудня
21/12/2023
У рамках пілотного проекту із запровадження послуги з формування життєстійкості наразі продовжено конкурс серед надавачів соціальних послуг.
Дедлайн подачі конкурсних заявок – 29 грудня 2023 року до 16:45.
До участі запрошуються надавачі з відібраних територіальних громад:
-
Погребищенська міська територіальна громада (Вінницька обл.)
-
Новопокровська селищна територіальна громада (Дніпропетровська обл.)
-
Бердичівська міська територіальна громада (Житомирська обл.)
-
Попільнянська селищна територіальна громада (Житомирська обл.)
-
Рогатинська міська територіальна громада (Івано-Франківська обл.)
-
Гребінківська селищна територіальна громада (Київська обл.)
-
Врадіївська селищна територіальна громада (Миколаївська обл.)
-
Коблівська сільська територіальна громада (Миколаївська обл.)
-
Новосанжарська селищна територіальна громада (Полтавська обл.)
-
Пирятинська міська територіальна громада (Полтавська обл.)
-
Антонівська сільська територіальна громада (Рівненська обл.)
-
Первомайська міська територіальна громади (Харківська обл.)
-
Коропська селищна територіальна громада (Чернігівська обл.).
Хто може взяти участь у конкурсі?
Свої заявки на участь можуть подавати юрособи та ФОПи, включені до Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг. У першу чергу - це всеукраїнські та регіональні ГО, благодійні фонди. Бюджетні установи допускаються до участі у конкурсі за умов реорганізації установи у некомерційне підприємство.
Команда від надавача має складатися з соціальних менеджерів, психологів та соціальних працівників - кількість залежить від чисельності громади.
Роботу надавачів соціальної послуги оплачує держава.
Відібрані команди надавачів мають змогу підвищити кваліфікацію на тренінгах за програмами від ВООЗ, ЮНІСЕФ та ін. Навчально-методичну підтримку та роботу фахівців забезпечує Мінсоцполітики спільно з партнерами.
Конкурсна пропозиція
Для полегшення процесу заповнення заявки на конкурс ми підготували для вас відео з детальним покроковим чек-листом з її заповнення.
Конкурсна пропозиція від надавача включає в себе:
-
заяву про участь із зазначенням територіальної громади (громад) – учасника експериментального проєкту, на території якого конкурсант планує надавати комплексну послугу;
-
перелік соціальних послуг, які має право надавати конкурсант згідно з Реєстром надавачів та отримувачів соціальних послуг;
-
інформацію про кількість фахівців (повинна відповідати примірному штатному нормативу чисельності працівників для надання комплексної соціальної послуги з формування життєстійкості, затвердженому наказом Мінсоцполітики від № 390-Н);
-
інформацію про рівень кваліфікації фахівців конкурсанта та про їхнє професійне навчання/підвищення кваліфікації (за наявності);
-
інформацію про загальний період діяльності конкурсанта як надавача соціальних послуг з таких соціальних послуг;
-
інформацію про досвід використання залучених коштів через соціальне замовлення, конкурс проєктів, грантових угод тощо (за наявності);
-
інформацію про залучення власних коштів конкурсанта для оплати надання комплексної послуги або благодійних пожертв на оплату/часткову оплату надання комплексної послуги (за наявності).
Конкурсні пропозиції потрібно подати державною мовою в електронній формі з накладенням кваліфікованого електронного підпису (КЕП) за адресою: info@ispf.gov.ua та vvgoi@ispf.gov.ua, або в паперовій формі за підписом уповноваженої особи надавача соцпослуг та з копіями документів, завірених в установленому порядку - особисто чи поштою за адресою: 04070, м. Київ, вул. Боричів Тік, буд. 28, 3 поверх, каб. 303 - до 16:45 29 грудня 2023 року.
Заявки подаються з супровідним листом (на бланку надавача соціальної послуги у разі наявності). У ньому зазначається перелік поданих документів на конкурс, а підписується такий лист уповноваженою особою надавача. На електронні адреси Фонду слід надіслати скановані копії всіх документів конкурсної пропозиції у форматі pdf та документи у форматі Microsoft Word (конкурсна пропозиція, інформація про досвід діяльності надавача).
Форма конкурсної пропозиції та вимоги до її оформлення розміщено на сайті Фонду в розділі «Реалізація пілотних проєктів щодо закупівлі соцпослуг»
Детальніше про послугу
Послуга з формування життєстійкості розроблена Міністерством соціальної політики України для підтримки та зміцнення ментального здоров’я українців. Ця послуга доступна кожному мешканцю громади, у тому числі ВПО. Її призначення - навчити українців бути емоційно та ментально стабільним і продуктивним, навіть за кризових умов.
Проєкт є складовою Всеукраїнської програми ментального здоров'я, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською.
Усіх потенційних надавачів послуги запрошуємо на індивідуальні консультації з координаторкою проєкту. Реєстрація на участь – доступна за лінком.
Теги: