Запрошення до виявлення зацікавленості № CQS-3.6/1
23/06/2021
ЗАПРОШЕННЯ ДО ВИЯВЛЕННЯ ЗАЦІКАВЛЕНОСТІ
(КОНСУЛЬТАЦІЙНІ ПОСЛУГИ– ВІДБІР КОМПАНІЙ)
Країна: Україна
Проект: Модернізація системи соціальної підтримки населення України
Позика №: 8404-UA
Проект №: P128344
Назва завдання: «Організація та проведення навчальних заходів з питань захисту дітей та підтримки сімей, розвитку соціальних послуг у територіальних громадах».
Ідентифікаційний № (згідно Плану Закупівель): CQS-3.6/1
Це запрошення до виявлення зацікавленості випущено відповідно до загального оголошення про закупівлі в рамках цього Проекту, яке було опубліковано на офіційному веб-порталі Світового банку 30 грудня 2014 р. під номером OP00030753.
Україна отримала фінансування від Міжнародного банку реконструкції та розвитку (далі – «Банк» або МБРР) позику на реалізацію проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» (далі – «Проект») та має намір використати частину цих коштів на здійснення правомочних платежів за консультаційні послуги, для закупівлі яких випущено це запрошення до виявлення зацікавленості.
Консультаційні послуги (далі – «Послуги») передбачають надання технічної і методичної допомоги у підвищенні професійної компетентності спеціалістів системи соціального захисту населення та спеціалістів з питань захисту прав дітей і підтримки сімей з дітьми місцевого рівня вибраним областям, а саме: Тернопільській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Закарпатській, Волинській, Хмельницькій, Рівненській, Вінницькій, Черкаській, Київській.
Метою виконання цього технічного завдання є:
сприяння підвищенню професійної компетентності керівників та спеціалістів системи соціального захисту населення, зокрема спеціалістів по захисту дітей та підтримки сімей з дітьми, формування їх спроможності забезпечувати виконання функцій, визначених законодавством України;
посилення професійної компетентності працівників обласних центрів соціальних служб визначених регіонів у питаннях організації і проведення навчальної діяльності для керівників та спеціалістів системи соціального захисту населення, фахівців із соціальної роботи, надавачів соціальних послуг ТГ, а також кандидатів в патронатні вихователі та сімейні форми виховання.
Для досягнення визначеної мети передбачається здійснення навчально-методичних заходів у період з серпня 2021 року по лютий 2023 року у 3 (три) етапи, під час яких:
буде розроблена програма навчального курсу та методичний інструментарій її запровадження (друкований посібник, тренінгові матеріали, відео-лекції тощо);
будуть проведені навчальні заходи, слухачі зможуть оволодіти теоретичними/методологічними знаннями та практичними навичками здійснення соціальної роботи, що сприятиме покращенню якості соціальної підтримки населення, захисту дітей, зменшенню залежності сімей з дітьми, від послуг закладів інституційного догляду та виховання дітей;
працівники обласних центрів соціальних служб підвищать свою професійну компетентність із здійснення навчальної діяльності. Будуть підготовлені команди тренерів, які у подальшому зможуть здійснювати підготовку та перепідготовку кандидатів у сімейні форми виховання та патронатні вихователі, а також навчати фахівців із соціальної роботи та надавачів соціальних послуг сім’ям з дітьми у територіальних громадах.
Очікувана тривалість реалізації завдання становить дев’ятнадцять (19) місяців з початку надання послуг, запланованих на серпень місяць 2021 року.
Міністерство соціальної політики України запрошує правомочні консультаційні компанії (надалі – «Консультанти»), виявити свою зацікавленість у наданні зазначених Послуг. Зацікавлені Консультанти мають надати інформацію, що підтверджує наявність у них кваліфікації та досвіду, необхідних для виконання Послуг.
Включення консультантів в «короткий список» здійснюватиметься на основі наступних критеріїв:
- Не менше 10 років досвіду проведення семінарів, тренінгів для спеціалістів системи соціального захисту та захисту дітей (включаючи організацію та проведення семінарів та тренінгів у сфері соціальної роботи).
- Досвід реалізації проектів міжнародної технічної допомоги протягом останніх 5 років буде перевагою.
- Наявність підтвердженого документально досвіду розробки не менше ніж 5-ти навчальних (тренінгових) програм для підвищення потенціалу фахівців та спеціалістів закладів, установ, організацій сфери соціального захисту.
- Підтверджений досвід співпраці з органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування з питань розвитку соціальних послуг та захисту дітей.
- Успішний досвід реалізації не менше 3-х проектів зі створення / надання соціальних послуг, реформування закладів інституційного догляду та виховання дітей буде вважатися перевагою.
- Наявність гнучкої групи з щонайменше 4-х компетентних експертів, кожний із яких повинен відповідати специфічним вимогам цього Технічного завдання і поданим далі загальним вимогам:
1. Вища освіта (ступеня магістра або раніше отриманого освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста);
2. Досвід роботи (не менше 10 років) у сфері соціальної роботи, або соціального захисту населення, або у сфері захисту прав дітей;
3. Не менше 5 років досвіду проведення семінарів та тренінгів для спеціалістів структурних підрозділів соціального захисту населення, захисту прав дітей та/або представників органів виконавчої влади, працівників установ і закладів соціального захисту (надавачів соціальних послуг);
4. Досвід проведення семінарів та тренінгів для підвищення потенціалу органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування з питань соціального захисту населення та захисту прав дітей не менше 3-х років буде вважатися перевагою;
5. Вільне володіння українською мовою.
Звертаємо увагу зацікавлених консультантів на пункти 3.14, 3.16 та 3.17 Розділу ІІІ Правил закупівель для позичальників у рамках фінансування інвестиційних проектів від липня 2016 р. зі змінами від листопада 2017 р. та серпня 2018 р. (далі – Правила закупівель), які містять політику Світового Банку стосовно конфлікту інтересів.
Консультанти можуть об’єднуватись з іншими фірмами у формі спільного підприємства або на правах підрядник-субпідрядник для підвищення рівня своєї кваліфікації.
Консультанта буде обрано за допомогою методу відбору на основі кваліфікації консультанта (CQS), що детально описаний в Правилах закупівель.
Додаткову інформацію можна отримати за адресою, що вказана нижче, з 10:00 до 17:00 години за місцевим часом.
Виявлення зацікавленості мають бути доставлені у письмовій формі українською мовою за зазначеною нижче адресою (особисто, кур’єром, поштою або електронною поштою) до 15:00 14 липня 2021 року. Виявлення зацікавленості необхідно подавати з зазначенням наступної теми: «CQS-3.6/1: Виявлення зацікавленості».
Адреса:
Міністерство соціальної політики України
До уваги: Комітету з конкурсних торгів Мінсоцполітики для реалізації проектів та грантів, що фінансуються за рахунок коштів МБРР
Адреса: вул. Еспланадна, 8/10
Поверх/кімната: 20-й поверх, кімната 2012
Місто: Київ
Поштовий індекс: 01601
Країна: Україна
Телефон: + 38 (044) 289-30-66
Електронна пошта: d3115@mlsp.gov.ua, обов'язкова копія на vrv07@ukr.net та klymenko.o.vl@gmail.com.
Додаток: Технічне завдання CQS-3.6/1.
Заступник Міністра Віталій МУЗИЧЕНКО
Теги: