Міністерство соцiальної політики України


В цьому матеріалі

Як повідомити про корупційне правопорушення

 

Відповідно до частини першої статті 1 Закону України “Про запобігання корупції” викривач – фізична особа, яка за наявності переконання, що інформація є достовірною, повідомила про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень цього Закону, вчинених іншою особою, якщо така інформація стала їй відома у зв’язку з її трудовою, професійною, господарською, громадською, науковою діяльністю, проходженням нею служби чи навчання або її участю у передбачених законодавством процедурах, які є обов’язковими для початку такої діяльності, проходження служби чи навчання.

 

ЩОДО ПРАВОВОГО СТАТУСУ ВИКРИВАЧА

 

Міністерство соціальної політики співпрацює з особами, які добросовісно повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон). Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, перебувають під захистом держави.

Якщо Вам стали відомі факти порушення вимог Закону працівниками апарату Мінсоцполітики, підприємств, в установ та організацій, що належать до сфери управління Мінсоцполітики, за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, стосується конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені Ви можете повідомити про виявлені факти наступними каналами:

 

Електронна поштова скринька: anticorruption@mlsp.gov.ua  

 

Телефонна лінія, за якою приймаються повідомлення про корупційне правопорушення: (044)-289-54-66

 

Режим роботи телефонної лінії: понеділок — четвер: з 9-ї год до 18 год., п’ятниця: з 9-ї год. до 16 год. 45 хв. з щоденною перервою з 13 год. до 13 год. 45 хв.

 

На поштову адресу Міністерства соціальної політики України: вул. Еспланадна 8/10, м. Київ, 01601  або скринька «Для кореспонденції», розміщена в холі адміністративної будівлі Мінсоцполітики

 

Заповнення  онлайн форми через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики

 

Крім того в Мінсоцполітики створено та забезпечено функціонування внутрішніх каналів повідомлення призначених безпосередньо для працівників апарату Мінсоцполітики:

Електронна поштова скринька: anticor@mlsp.gov.ua 

 

Телефонна лінія, за якою приймаються повідомлення про корупційне правопорушення: (044)-289-53-35

Режим роботи телефонної лінії: понеділок — четвер: з 9-ї год до 18 год., п’ятниця: з 9-ї год. до 16 год. 45 хв. з щоденною перервою з 13 год. до 13 год. 45 хв.

Заповнення  онлайн форми через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики

 

Розгляд повідомлень здійснюється відповідно до статтей 53 – 53Закону України «Про запобігання корупції» та згідно з Порядком прийняття та розгляду повідомлень про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України "Про запобігання корупції” в Міністерстві соціальної політики України 

 

 

Для надання можливості розпочати перевірку повідомлення повинно мати такі реквізити:

прізвище, ім’я, по батькові особи, яка ймовірно вчинила правопорушення, її посада та місце роботи;

текст повідомлення, що містить детальну інформацію про факти вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, іншого порушення Закону України “Про запобігання корупції”, яка може бути перевірена;

прізвище, ім’я, по батькові, адресу та підпис особи, яка надіслала повідомлення (автор повідомлення).

        

Інформація може надаватися також анонімно. Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягатиме розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені. Водночас, відсутність контактних даних унеможливлює отримання додаткової інформації від автора повідомлення, необхідність в якій може виникнути в ході розгляду повідомлення.

        

Зразок форми повідомлення про корупцію

 

 

Повідомлення також Ви можете надати під час особистого прийому громадян керівництвом Мінсоцполітики та керівниками структурних підрозділів, який проводиться в приймальні громадян (вул. Еспланадна 8/10, м. Київ) інформація щодо прийому громадян

 

Спеціальні уповноважені суб’єкти у сфері протидії корупції

Національне агентство з питань запобігання корупції

01103, м. Київ, бул. Дружби народів, 28

 

Офіс генерального прокурора

01011, м.Київ, вул. Різницька, 13/15

 

Національна поліція

01601, м. Київ, вул. Богомольця, 10,

 

Національне антикорупційне бюро України

03035, м. Київ, вул. Василя Сурикова, 3





Адреса цієї сторінки: http://www.msp.gov.ua/content/yak-povidomiti-pro-korupciyne-pravoporushennya.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове