Міністерство соцiальної політики України


ВПО у цифрах: до користування доступний публічний дашборд

19 Січня 2024, 12:22

 

В Україні триває повномасштабна війна й кількість українців, які вимушені залишити свої домівки, на жаль, продовжує зростати. Важливо пам'ятати, що для отримання різноманітних соціальних послуг Уряд впроваджує прості та легкодоступні цифрові сервіси, а продовження виплат для ВПО здійснюється на підставі аналізу даних державних ІТ-систем.

На базі аналогічних систем формуються аналітичні дані, що використовуються для збору, зберігання, обробки і поширення інформації. Минулого року Мінсоцполітики відкрило користувачам доступ до публічного дашборду кількісних показників внутрішньопереміщених осіб. Цей інструмент призначений для забезпечення максимальної прозорості та відкритості у сфері моніторингу переміщень громадян в межах нашої країни. Також такий аналітичний інструмент дозволяє зробити соціальну сферу більш стійкою, зрозуміти й оцінити потреби ВПО та зробити гуманітарне реагування ефективнішим.

За допомогою цього дашборду ви матимете можливість переглянути:

Нагадаємо, що у 2023 році Мінсоцполітики забезпечило виплату допомоги на проживання для ВПО для 2,5 млн громадян. Команда Міністерства  інтенсивно вдосконалює процеси надання допомоги та прагне підвищити ефективність всієї соціальної системи. Запровадження публічного дашборду є не лише інструментом моніторингу, але й кроком до більшої відкритості та взаємодії з громадою.  

 
Адреса цієї сторінки: http://www.msp.gov.ua/news/23454.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове