Міністерство соцiальної політики України


Моніторинг ключових показників ввезення та обліку гуманітарної допомоги: презентовано новий дашборд

12 Січня 2024, 09:27

 

У рамках роботи Автоматизованої системи реєстрації та обліку гуманітарної допомоги презентовано новий аналітичний інструмент – дашборд “Гуманітарна допомога”. Створенням дашборду займалось Державне підприємство “Інформаційно-обчислювальний центр Мінсоцполітики”.

За посиланням https://www.ioc.gov.ua/analyticsHumanAid/ можна швидко та зручно подивитись інформацію про використання Автоматизованої системи, зокрема: 

За допомогою дашборду можна слідкувати як за кількісними показниками, так і проводити аналіз ефективності використання нової системи за певний термін. 

Нагадаємо, Автоматизована система реєстрації та обліку гуманітарної допомоги почала діяти 1 грудня минулого року. Ключова мета системи  – забезпечити прозорий механізм ввезення та розподілу гуманітарної допомоги. За цей час у системі було зареєстровано 4 678 гуманітарних вантажів, подано 2 510 декларацій та зареєстровано 5747 отримувачів. Останній показник свідчить про збільшення Реєстру отримувачів фактично втричі завдяки онлайн реєстрації. Раніше рішення про внесення в Реєстр могла ухвалювати лише Робоча група при Мінсоцполітики, тепер процедура повністю автоматизована та відбувається у кілька хвилин. 

 
Адреса цієї сторінки: http://www.msp.gov.ua/news/23434.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове