Міністерство соцiальної політики України


Єдина інформаційна система соціальної сфери успішно функціонує по всій Україні

30 Листопада 2023, 15:13

 

29 листопада відбулась робоча зустріч заступника Міністра соціальної політики України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Костянтина Кошеленка й заступниками голів обласних військових адміністрацій з питань цифрової трансформації (CDTO). 

На разі в регіонах триває впровадження Єдиної інформаційної системи соціальної сфери, яка покликана зробити надання та отримання соціальних  послуг максимально зручним.

Учасники заходу поділились результатами впровадження системи у своїх регіонах і обговорили подальші кроки в роботі. Також під час зустрічі визначено ключові показники ефективності на наступний рік.

Окремо увагу приділено питанню забезпечення безперебійності функціонування самої системи, зокрема призначення та нарахування 6 видів допомог для сімей з дітьми, які вже реалізовуються через ЄІССС.

Заступник міністра подякував керівникам цифрових обласних департаментів за створення необхідного підґрунтя, завдяки якому виплата 6 допомог через ЄІССС активно відбувається в усіх областях України.

Також директор ДП «ІОЦ Мінсоцполітики України» Юрій Коновалов на зустрічі представив заступникам з питань цифрової трансформації ключові питання, які стосуються нової цифрової системи і алгоритму ввезення гумдопомоги. 

Завдяки роботі кожного з учасників зустрічі Єдина інформаційна система соціальної сфери, є однією з провідних ланок соціальної сфери загалом. Адже на базі цієї цифрової системи відбувається обмін даними, щоб забезпечити відповідні якісні соціальні послуги й сервіси для людей, які потребують підтримки.

 
Адреса цієї сторінки: http://www.msp.gov.ua/news/23274.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове