Міністерство соцiальної політики України


Мінсоцполітики та БО «100% Життя» поєднують свої зусилля для покращення цифрових соціальних послуг

6 Червня 2023, 17:41

 

 

Міністерство соціальної політики України підписало Меморандум про співпрацю з благодійною організацією «100% Життя» задля поліпшення електронних послуг та цифрового розвитку соціальної сфери в Україні. 

Документ спрямований, зокрема, на впровадження цифрових технологій, які дозволять швидко реагувати на запити громадян та покращити процес моніторингу й аналізу у сфері соціальної політики. Основною метою співпраці є створення простого та зручного доступу до соціальних послуг для осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах: осіб з інвалідністю та інших вразливих груп населення.

«Цей Меморандум відкриває перспективи тривалої та масштабної співпраці, яка покликана якісно покращити та пришвидшити процес цифрової трансформації соціальних послуг. Насамперед ідеться про сервіси, що спрямовані на підтримку дітей і дорослих, які мають інвалідність, а також усіх інших вразливих категорій громадян», – зауважив заступник міністра соціальної політики з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Костянтин КОШЕЛЕНКО. 

 «”100% Життя” має багаторічний успішний досвід у розробці та впровадженні інноваційних цифрових інструментів у сфері контролю епідемій, організаційного управління, моніторингу та контролю в галузі громадського здоров'я. У співпраці з Мінсоцполітики ми хочемо розробити такі сервіси, які спростять отримання соціальних послуг людьми, що потребують особливої підтримки», – зазначив голова БО «100% Життя» Дмитро ШЕРЕМБЕЙ. 

 

Довідково:

Благодійна організація «100% Життя» є найбільшою пацієнтською організацією в Україні. Організація з 2001 року працює з пацієнтами та для пацієнтів у всіх регіонах України. Вона є основним реципієнтом та виконавцем проєктів Глобального Фонду та USAID в Україні. «100% Життя» – провідний партнер держави у впровадженні медичної реформи та розробці системи eHealth.

 
Адреса цієї сторінки: http://www.msp.gov.ua/news/22876.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове