Міністерство соцiальної політики України


Тендер на закупівлю «Пакунка малюка» проведено: усі родини отримають допомогу від держави вчасно

25 Квітня 2023, 10:07

 

 

При народженні дитини кожна сімʼя має право на отримання одноразової допомоги «пакунок малюка»* у натуральній або грошовій  формі. Для реалізації цієї програми у бюджеті на 2023 рік закладено понад 1,4 млрд грн: на закупівлю «пакунків» й  на надання грошової компенсації родинам за невикористані «пакунки».

31 березня 2023 р., для забезпечення  безперебійності процесу отримання допомоги,  Мінсоцполітики оголосило відповідний тендер на закупівлю з терміном прийому пропозицій – до 10 квітня 2023 р. Оголошення про закупівлю було розміщено на електронній платформі Prozorro.

На сьогодні тендер проведено й визначено компанію-переможця (Скай Трейд Україна), яка має забезпечити  61 456 комплектів «пакунків» належної якості за найбільш оптимальною ціною.

Наразі  нестачі  «пакунків малюка» в регіонах не спостерігається, наявних у медичних закладах залишків розрахунково має вистачити щонайменше до кінця червня поточного року. 

Керівництво Мінсоцполітики тримає на постійному контролі це питання, а працівники Національної соціальної сервісної служби України проводять моніторинг ситуації та вирішують проблемні питання щодо наявності «пакунків малюка» у медичних закладах країни.

*є безповоротною адресною соціальною допомогою сім’ям, у яких народилася дитина або, у разі відсутності обох батьків, – родичам, які в установленому порядку забирають дитину з пологового будинку чи з іншого закладу охорони здоров’я, усиновлювачам, опікунам, прийомним батькам, батькам-вихователям, патронатним вихователям новонародженої дитини, іноземцям та особам без громадянства, які перебувають на території України на законних підставах, а також особам, яких визнано в Україні біженцями або особами, які потребують додаткового захисту, що народили дитину.

 
Адреса цієї сторінки: http://www.msp.gov.ua/news/22775.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове