Міністерство соцiальної політики України


Ганна Пророк, заступник Міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції, взяла участь у презентації Плану дій Ради Європи для України «Стійкість. Відновлення. Відбудова» на 2023-2026 роки

24 Квітня 2023, 20:08

 

24 квітня 2023 року  в Києві  відбулася презентація Плану дій Ради Європи для України «Стійкість. Відновлення. Відбудова» на 2023-2026 роки, організатором якої  виступив Офіс Ради Європи в Україні за сприяння Міністерства закордонних справ України.

У заході взяли участь представники всіх заінтересованих органів влади, органів місцевого самоврядування, громадянського суспільства, залучених до реалізації Плану дій РЄ для України.

Мінсоцполітики налагоджена конструктивна взаємодія з Радою Європи у сфері соціальної політики. Під час свого виступу перед учасниками презентації заступник Міністра з питань європейської інтеграції Ганна Пророк підкреслила важливість і актуальність проєктів для Міністерства, передбачених новим Планом дій РЄ, зокрема, «Посилення соціального захисту в Україні», «Боротьба з насильством стосовно жінок в Україні – Етап II», «Боротьба з торгівлею людьми», а також  «Захист прав українських дітей під час війни та в післявоєнний час».

Окремо заступник Міністра Ганна Пророк наголосила, що на підтримку захисту прав українських дітей в РЄ було розроблено проєкт Декларації щодо становища дітей України, які постраждали внаслідок триваючої агресії рф проти України. Передбачається створення у рамках Ради Європи спеціального координаційного механізму для обміну даними, обговорення правових аспектів щодо становища, статусу і потреб українських дітей, які перебувають в інших державах-членах Ради Європи, а також для обміну досвідом стосовно розвитку сімейних форм виховання тощо.

Крім того, заступник Міністра з питань європейської інтеграція зазначила на важливості забезпечення в межах реалізації проєкту «Посилення соціального захисту в Україні» розробки та імплементації відповідних нормативно-правових актів щодо  заохочення надання людям з інвалідністю рівного доступу до ринку праці та ефективного дотримання їхніх соціальних прав. 

Ганна Пророк підтвердила готовність і відкритість Мінсоцполітики до проєктної співпраці  в межах реалізації Плану дій Ради Європи для України «Стійкість. Відновлення. Відбудова» на 2023-2026 роки.   

  

 
Адреса цієї сторінки: http://www.msp.gov.ua/news/22773.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове