Міністерство соцiальної політики України


Мінсоцполітики передано міжнародним організаціям черговий список заяв на виплату грошової допомоги

5 Жовтня 2022, 13:00

 

 

Мінсоцполітики, в рамках укладених меморандумів з Норвезькою радою у справах біженців та Відокремленим підрозділом Міжнародної Федерації Handicap в Україні, передано список заяв для виплати грошової допомоги 28 128 особам.

До списку включено заяви осіб, які подали заявку на грошову допомогу від міжнародних організацій на платформі єДопомога та відповідають наступним критеріям згідно з запитом від міжнародних організацій.

Норвезька рада у справах біженців

- особи  з інвалідністю, що зареєстровані  у Львівській, Тернопільській або Закарпатській областях - 6 000 осіб;

- одинокі батьки, що зареєстровані у Харківській, Львівській, Тернопільській або Закарпатській областях - 4 128 осіб;

- особи з місцем реєстрації на тимчасово окупованій території - 15 000 осіб.

Відокремлений підрозділ Міжнародної Федерації Handicap в Україні:

- особи з інвалідністю (Чернівецька область)  - 1500 осіб;

- пенсіонери з пенсією менше 3000 грн - 1500 осіб.

 

Звертаємо увагу, що після передачі списків на виплату міжнародні організації проводять додаткову перевірку щодо дедублікації виплат.

На сьогодні 2 941 184 осіб включено до списків, переданих Мінсоцполітики до різних міжнародних організацій, в тому числі Норвезькій раді у справах біженців та Відокремленому підрозділу Міжнародної Федерації Handicap в Україні, задля виплати грошової допомоги.

Важливо зазначити - рішення щодо надання допомоги приймають міжнародні організації. Пріоритетними є вразливі групи людей, зокрема, внутрішньо переміщені особи, люди з інвалідністю, пенсіонери, одинокі батьки, які самостійно виховують дітей, малозабезпечені сім'ї.

Нагадуємо, гуманітарна платформа єДопомога має три напрями підтримки українців: державна, волонтерська та міжнародна. єДопомога міжнародна надає можливість залишити заявку на фінансову підтримку від міжнародних організацій. Зі свого боку, Мінсоцполітики проводить верифікацію даних заявника, використовуючи наявні державні інформаційні реєстри та бази даних, що дозволяє отримувати перевірену інформацію про особу. 
Адреса цієї сторінки: http://www.msp.gov.ua/news/22252.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове