Міністерство соцiальної політики України


Мінсоцполітики передано Місії Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні реєстр із 62 702 заявами на виплату допомоги

22 Липня 2022, 18:17

 

 

Костянтин Кошеленко, заступник Міністра соціальної політики України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації, повідомив, що в рамках меморандуму з Місією Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні передано черговий реєстр заяв на виплату допомоги, які були подані через соціальну платформу єДопомога.

“Усі заяви, інформацію про які ми передали до Місії Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні, були отримані через соціальну платформу єДопомога. Це люди з переліку категорій таких як: малозабезпечені родини та особи з інвалідністю другої групи, які зареєстровані у визначених міжнародною організацією територіях (Луганська, Донецька, Херсонська, Миколаївська, Сумська, Чернігівська та Запорізька області). А також люди, які подали заявку через платформу єДопомога, що не мають жодної соціальної категорії та зареєстровані на тимчасово окупованих територіях. Загалом передано 62 702 заяви сімей, що складаються з 76 272 людей. Розмір допомоги на кожного члена сім'ї - 2500 грн”, - зазначив Костянтин Кошеленко.

Загалом реєстри, що були передані раніше на виплати міжнародним організаціям, згідно меморандумів, включають 780 722 особи, крім цього передано інформацію для здійснення виплат 113 156 особам, що зазначені в заявах, поданих через платформу єДопомога.

Нагадуємо, в соціальну платформу єДопомога входить 3 напрямки підтримки українців: державна, волонтерська та міжнародна. єДопомога міжнародна надає можливість залишити заявку на фінансову підтримку від міжнародних організацій. Зі свого боку, Мінсоцполітики проводить верифікацію даних заявника, використовуючи наявні державні інформаційні реєстри та бази даних, що дозволяє отримувати перевірену інформацію про особу.

Важливо!

Рішення щодо надання допомоги приймають міжнародні організації. Пріоритетними є вразливі групи людей, зокрема люди з інвалідністю, пенсіонери, одинокі батьки, які самостійно виховують дітей, малозабезпечені сім'ї.
Адреса цієї сторінки: http://www.msp.gov.ua/news/22070.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове