Міністерство соцiальної політики України


За час воєнного стану з районів активних бойових дій евакуйовано більше 10 тисяч дітей з вразливих категорій

30 Березня 2022, 16:48

 

 

Марина Лазебна, Міністр соціальної політики України, повідомила, що станом на сьогодні у зв’язку з активними бойовими діями внаслідок широкомасштабного військового вторгнення Російської Федерації в Україну евакуйовано 10 224 дитини з вразливих категорій.

З них, 6 548 дітей – це діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування та інші діти, які цілодобово перебувають у закладах інституційного догляду, які знаходяться в підпорядкуванні Міністерства охорони здоров’я, Міністерства освіти та Мінсоцполітики.

Ще 3 676 евакуйованих дітей – це діти з вразливих категорій, які перебувають у сімейних формах виховання: прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу, під опікою, піклуванням, у патронатних сім’ях.

4 425 дітей переміщені в межах України у безпечні області. З них 3 640 – діти, які перебувають в закладах інституційного догляду, та 785 дітей з вразливих категорій, які перебувають у сімейних формах виховання.

5 799 дітей переміщені за кордон. З них 2 908 - діти, які перебувають в закладах інституційного догляду, та 2 891 - діти з вразливих категорій, які перебувають у сімейних формах виховання.

В межах України найбільше дітей переміщено в Закарпатську, Львівську, Івано-Франківську області. Також діти перебувають у Дніпропетровській, Чернівецькій, Волинській областях.

Щодо евакуації за кордон, то найбільше дітей з вразливих категорій прийняли: Польща, Німеччина, Румунія, Чехія, Італія, Іспанія. Також діти перебувають у Франції, Австрії, Болгарії, Литві, Греції, Бельгії, Латвії, Угорщині та інших країнах.

Всі евакуйовані діти перебувають у безпеці, вони забезпечені житлом, харчуванням, медичними, освітніми послугами.

 
 
 Адреса цієї сторінки: http://www.msp.gov.ua/news/21633.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове