Міністерство соцiальної політики України


Україна та Польща поглиблюють співпрацю щодо гарантування безпеки українських дітей з вразливих категорій

13 Березня 2022, 10:57

 

 

Ольга Ревук, заступник Міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції, під час відрядження до Республіки Польща взяла участь у зустрічі з Агатою Дуда, Першою Леді Республіки Польща. Зустріч відбулась за участі Пьотра Цвіка, заступника голови канцелярії Президента Республіки Польща, та Барбари Соха, заступника Міністра родини та сімейної політики Республіки Польща.

Під час зустрічі сторони обговорили нагальні потреби у гарантуванні безпеки та евакуації з районів активних бойових дій в Україні дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які перебувають у закладах цілодобового догляду. Погодили порядок співпраці щодо прийому Польщею українських дітей з вразливих категорій, реєстрації та контролю за їх переміщенням у Республіці Польща.

Перша Леді Польщі Агата Дуда висловила готовність виступити посередником у залученні корпусу Перших Леді країн-членів Європейського Союзу задля спільної допомоги Україні у розміщенні дітей, контролі за їх переміщенням у країнах партнерах та подальшому поверненні після стабілізації ситуації в Україні.
Адреса цієї сторінки: http://www.msp.gov.ua/news/21545.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове