Міністерство соцiальної політики України


Міністр соціальної політики Марина Лазебна та Представник Фонду народонаселення ООН в Україні UNFPA Хайме Надаль обговорили питання подальшої співпраці та участі у Міжнародній конференції з питань демографічної сталості

10 Листопада 2021, 11:50

 

 

9 листопада 2021 року Міністр соціальної політики Марина Лазебна провела зустріч із Представником Фонду народонаселення ООН в Україні (UNFPA) Хайме Надалем.

Під час зустрічі Марина Лазебна подякувала Фонду народонаселення ООН та його представництву в Україні за багаторічну співпрацю у сфері протидії домашньому та ґендерно зумовленому насильству, напрацювання рішень щодо подолання демографічної кризи та стрімкого старіння населення, сприяння розробці стратегій соціального захисту вразливих верств населення.

Було досягнуто домовленості продовжити спільну роботу по вже існуючим напрямкам з питань демографії та проведення міжнародної акції «16 днів проти насильства», покликаної привернути суспільну увагу до проблеми насильства над дівчатами та жінками, а також напрацювати нові спільні програми з обміну практиками та набуття успішного досвіду європейських країн.

Представник UNFPA Хайме Надаль запросив Міністра взяти участь у Міжнародній конференції з питань демографічної стійкості «Формування демографічного майбутнього Європи: шляхи процвітання суспільств у світі швидких демографічних змін», яка організовується Урядом Республіки Болгарія за участі Фонду народонаселення ООН у м. Софія. У зазначеній конференції також братимуть участь посадові особи та представники наукових кіл Східної та Західної Європи, регіонів Кавказу та Азії, Південної Кореї та Японії тощо. В ході зазначеної конференції спікери та учасники матимуть можливість обговорити та винайти рішення щодо подолання демографічних змін з метою зменшення нерівності, забезпечення сталого зростання та розширення можливостей для всіх категорій населення.
Адреса цієї сторінки: http://www.msp.gov.ua/news/20941.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове