Міністерство соцiальної політики України


21 травня відбудеться вебінар 3 серії "Захист дітей та підтримка сімей в умовах пандемії Covid-19"

20 Травня 2020, 10:37

 

Міністерство соціальної політики продовжує серію навчальних вебінарів «Захист дітей та підтримка сімей в умовах пандемії Covid-19.

Третій вебінар серії на тему «Здійснення оцінки потреб дитини та її сім’ї» відбудеться 21 травня з 10.00 до 12.00 години у форматі онлайн конференції на Фейсбук сторінці Міністерства - https://www.facebook.com/MLSP.gov.ua/

Під час вебінару буде розглянуто такі питання:

- відповіді на запитання, поставлені під час та після другого вебінару;

- оцінка як складова ведення випадку та організації надання соціальних послуг;

- алгоритм здійснення оцінки потреб та документування: практичні аспекти.

Спікери вебінару:

- Руслан Колбаса, генеральний директор Директорату розвитку соціальних послуг та захисту прав дітей Міністерства соціальної політики.

- Жанна Петрочко, доктор педагогічних наук, ключовий експерт проекту з реформування інтернатних закладів Партнерства «Кожній дитині».

- Оксана Мельниченко, тренер МГО “Міжнародний центр розвитку і лідерства”, директор Києво-Святошинського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Запрошуємо до участі у вебінарі керівників та працівників служб у справах дітей, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, центрів надання соціальних послуг, управлінь/відділів соціального захисту населення, освіти, охорони здоров'я обласних та районних державних адміністрацій, виконкомів міських рад та об'єднаних територіальних громад, та інших фахівців, які працюють у сфері забезпечення прав дитини, підтримки сімей з дітьми, представників громадських та благодійних організацій, всіх бажаючих.

Під час наступних вебінарів серії розглядатимуться такі питання: порядок вилучення дитини; порядок влаштування дитини у сімейні форми виховання в умовах карантину; патронат над дитиною; організація роботи комісії із захисту дитини. У кожному з вебінарів візьмуть участь керівники та спеціалісти Мінсоцполітики, які надаватимуть відповіді на запитання слухачів, поставлені під час попереднього вебінару, а також експерти та практики із зазначених тем.
Адреса цієї сторінки: http://www.msp.gov.ua/news/18673.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове