Міністерство соцiальної політики України


Україна як і увесь світ зіштовхнулась з проблемою збільшення сімей, які потребують підтримки держави

6 Травня 2020, 19:39

 

В період коронавірусу збільшилась потреба в соціальних послугах для сімей з дітьми  в групі ризику!

Оцінювання потреб сім’ї та соціальний супровід сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, здійснюють фахівці із соціальної роботи, які працюють в центрах соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

У зоні підвищеної уваги працівників центрів перебувають ті сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Тільки за період карантину було виявлено 35 тис сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Також додаткової потребують уваги сім’ї, до яких з інтернатних закладів системи освіти повернулось 42 тис дітей, що в свою чергу втричі збільшує навантаження на цих фахівців.

Розуміючи складність ситуації, яка пов’язана із збільшенням кількості  сімей, що потребують фахової допомоги, недостатністю фахівців із соціальної роботи, Мінсоцполітики вважає за необхідне для подолання наслідків коронавірусної інфекції додатково ввести 7 922 посад фахівців із соціальної роботи.

Враховуючи, що в регіонах вже працює більше 3 тис. фахівців із соціальної роботи, Міністерство впевнено, що забезпечення місцевих органів виконавчої влади 11 тисячами фахівцями із соціальної роботи сприятиме вчасному виявленню сімей, які потребують допомоги, максимальному їх охопленню соціальною роботою та соціальними послугами, запобіганню влаштування дітей в заклади інституційного догляду та виховання.
Адреса цієї сторінки: http://www.msp.gov.ua/news/18615.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове