Міністерство соцiальної політики України


Міністр Юлія Соколовська представила стратегію зростання пенсій

2 Березня 2020, 15:59

Міністр соціальної політики України Юлія Соколовська представила стратегію зростання пенсій, яка передбачає поетапне зростання виплат для українських пенсіонерів. 

Про це Юлія Соколовська повідомила у матеріалі, опублікованому на своїй офіційній сторінці у мережі Facebook. 

“Індексація пенсій буде! А разом з нею - і нова стратегія зростання пенсій, яку урядова команда та депутатський корпус розробили за дорученням Президента Володимира Зеленського! Ініціатива полягає в планомірному підвищенні виплат – уже до 2023-го року розмір середньої пенсії зросте на 1200 грн!”, - заявила очільниця відомства. 

За словами Юлії Соколовської, підвищення здійснюватиметься у декілька етапів. “Спочатку найстарші люди віком від 80 років. З урахуванням індексації уже в цьому році їхні пенсії у середньому зростуть на 700 грн/міс, далі - від 78, ще через рік - від 75 років і тд”, - наголосила Міністр. 

Як підкреслила Юлія Соколовська, в Уряду є чітка стратегія розвитку пенсійної системи, в результаті якої пенсія щороку зростатиме для всіх. 

За словами Міністра, зростання пенсій відбуватиметься в тому числі за рахунок індексації: “Це плановий і закладений у бюджеті перерахунок! Наш уряд запланував це на вересень. В середньому, за рахунок індексації розмір пенсії зросте на 216 грн/міс в 2020 році”. 

“Крім того, якщо Парламент підтримає законопроект Мінсоцполітики №2494, то уже починаючи з цього місяця одинокі пенсіонери старше 80 років будуть отримувати ще одну допомогу – на догляд! Таким чином, ми збільшимо виплати для ще 100 тис. наших пенсіонерів, які додатково щомісячно отримуватимуть по 670 грн!”, - додала Юлія Соколовська.

 
Адреса цієї сторінки: http://www.msp.gov.ua/news/18353.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове