Міністерство соцiальної політики України


Понад 200 людей об’єднав перший Форум “Відкритий простір” до Міжнародного дня людей з інвалідністю

2 Грудня 2019, 13:19

Сьогодні, 2 грудня, Міністерство соціальної політики України спільно з Радою Європи вперше організувало Форум до Міжнародного дня людей з інвалідністю “Відкритий простір”. Форум об’єднав понад 200 учасників, зокрема, людей з інвалідністю, з вадами зору та слуху, та два десятки спікерів, серед яких - міжнародні експерти Ради Європи, представники профільних міністерств, громадських організацій та наукових установ.

 

Форум покликаний презентувати плани Уряду щодо розширення соціальних послуг для людей з інвалідністю в громадах, ініціативи щодо створення рівних ринкових умов праці за підтримки бізнес асоціацій, удосконалення державних будівельних норм для планування просторового розвитку сіл та міст з урахуванням потреб людей з інвалідністю, тощо. Захід складається з 4 тематичних панелей, зокрема: “Доступність та соціальні послуги”, “Працевлаштування та соціальне підприємництво”, “Освіта, культура та спорт”, “Охорона здоров’я та реабілітація”.

 

“З кінця серпня ми працюємо над чотирма основними пунктами, щоб люди з інвалідністю були повноцінними членами суспільства. Перше - це переговори з бізнес асоціаціями з метою забезпечення обладнаних робочих місць та ринкових зарплат, друге - це забезпечення реабілітаційним обладнанням усіх, хто цього потребує, третє - це розширення переліку соціальних послуг та їхня доступність у громаді, четверте - забезпечення достатньої кількості перекладачів жестової мови, та ще багато іншого, над чим ми працюємо щодня, щоб вже у 2020 році вивести надання соціальних послуг на якісно новий рівень”, - сказала Юлія Соколовська, Міністр соціальної політики.

 

Слідкуйте за перебігом Форуму разом з нами у прямій трансляції на фейсбуці Міністерства соціальної політики з перекладачем жестової мови: https://cutt.ly/2e9nLg7

 
Адреса цієї сторінки: http://www.msp.gov.ua/news/17924.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове