Міністерство соцiальної політики України


Верховна Рада України ухвалила Проект Закону про пенсійну реформу у першому читанні

13 Липня 2017, 19:42

Сьогодні, 13 липня, Верховна Рада на своєму засіданні ухвалила за основу Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій внесений Кабінетом Міністрів України.

За відповідне рішення проголосували 282 народні депутати.

Проект Закону, відповідно до процедури, направлений на підготовку до другого читання для прийняття в цілому.

Міністр соціальної політики, під час представлення проекту Закону у сесійній залі Верховної Ради, акцентував увагу народних депутатів на тому, що пенсійна реформа є життєво необхідною для українських пенсіонерів.

«Цей законопроект дозволить подолати бідність серед пенсіонерів, подолати негативні процеси, що є в пенсійній системі сьогодні. Наступним кроком має  стати реформування пенсійного забезпечення для військовослужбовців та забезпечення впровадження другого рівня пенсійного забезпечення – накопичувальної системи», - заявив Андрій Рева. 

Міністр додав, що зазначений законопроект є універсальним, адже він включає всі положення,  які є в альтернативних   законопроектах, а Уряд відкритий до врахування всіх раціональних пропозицій народних депутатів,  для того щоб підготувати такий  проект закону, який об’єднає зал.

«Пенсійна реформа – це наша спільна справа», - резюмував Міністр соціальної політики Андрій Рева.

Як повідомлялося раніше, Комітет з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення 10 липня підтримав урядовий Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій, який було направлено на розгляд у сесійній залі Верховної Ради.
Адреса цієї сторінки: http://www.msp.gov.ua/news/13583.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове