Міністерство соцiальної політики України


В цьому матеріалі

Реєстр дитячих закладів оздоровлення та відпочинку

 

На виконання пункту 2 розділу ІІ ,,Прикінцеві положення” Закону України ,,Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей, збереження мережі дитячих оздоровчих закладівˮ від 06.06.2017 № 2081-VIII прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 26.06.2019 № 580 „Деякі питання ведення Державного реєстру майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей”.

Постанова Кабінету Міністрів України від 28.04.2009 № 425 ,,Про затвердження Порядку ведення Державного реєстру дитячих закладів оздоровлення та відпочинку” втратила чинність.

Державний реєстр дитячих закладів оздоровлення та відпочинку не функціонує.

Однією з форм забезпечення функціонування та збереження мережі оздоровчих закладів є ведення Державного реєстру майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей.

Державний реєстр майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей – електронна база даних про об’єкти права власності, призначені для оздоровлення та відпочинку дітей, функціонування якого визначено Порядком ведення Державного реєстру майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей (далі - Порядок), затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 26.06.2019 № 580.

Цей Порядок визначає механізм формування та ведення Державного реєстру майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей (далі - Реєстр) з метою забезпечення доступності та відкритості інформації про дитячі заклади оздоровлення та відпочинку і послуги, які надаються такими закладами.

До Реєстру вносяться відомості про майнові об’єкти оздоровлення та відпочинку дітей дитячих закладів оздоровлення та відпочинку (працюючих та непрацюючих) незалежно від форми власності, типу та підпорядкування.

Реєстр - автоматизована система отримання, зберігання, накопичення, захисту, використання та поширення інформації про майнові об’єкти, що включає базу даних і програмні засоби.

Інформація про майнові об’єкти вноситься до Реєстру на підставі переліку відомостей про майновий об’єкт оздоровлення та відпочинку дітей зареєстрованого в Реєстрі відповідно до Порядку.

Адміністратором Реєстру є державне підприємство „Інформаційно-обчислювальний центр Міністерства соціальної політики”.

 

Мінсоцполітики:

забезпечує захист інформації та вживає заходів до організації роботи, пов’язаної із захистом персональних даних під час їх внесення до Реєстру та оброблення відповідно до нормативно-правових актів у сфері захисту інформації та персональних даних;

забезпечує фінансування розроблення, супроводження, підтримки та в разі потреби доопрацювання програмних засобів.

 

 

Відповідальна особа Мінсоцполітики:

Хмелевська Алла Василівна – головний спеціаліст відділу з питань оздоровлення та відпочинку дітей Управління забезпечення прав дітей та оздоровлення Департаменту реалізації державної соціальної політики, тел.: (044) 289-54-85

 

Переглянути Державний реєстр майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей  

Адреса цієї сторінки: http://www.msp.gov.ua/content/reestr-dityachih-zakladiv-ozdorovlennya-ta-vidpochiku.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове