Міністерство соцiальної політики України


В цьому матеріалі

Мережа діючих закладів оздоровлення та відпочинку

 

Перелік дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, роботу яких заплановано у 2020 році

 

 Склад всеукраїнської мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку

 

Інформація щодо підсумків проведення державної атестації дитячих закладів оздоровлення та відпочинку у 2020 році

 Відповідно до Планів проведення державної атестації дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, погоджених Мінсоцполітики, обласними та Київською міською державними адміністраціями у 2020 році заплановано   проведення державної атестації 126 дитячих закладів оздоровлення та відпочинку всіх форм власності.

За результатами підведення підсумків проведення державної атестації у 2020 році встановлено, що було проведено державну атестацію 25 дитячих  закладів оздоровлення та відпочинку всіх форм власності, з яких вищу категорію присвоєно 9 закладам, першу категорію – 12 закладам, другу категорію – 4 закладам. Державну атестацію не проведено у 101 дитячому закладі оздоровлення та відпочинку.

У 2020 році державну атестацію дитячих закладів оздоровлення та відпочинку проведено у 5 областях України (Івано-Франківська, Миколаївська, Одеська, Херсонська, Черкаська).    

Основною причиною не проведення державної атестації дитячих закладів оздоровлення та відпочинку в 2020 році, перенесення строків її проведення є ненадання більшістю таких закладів відповідних послуг у зв’язку з прийняттям Урядом низки рішень щодо запровадження обмежувальних заходів, пов’язаних з поширенням на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Так 87 дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, в яких було заплановано проведення державної атестації в 2020 році, не працювали у зв’язку з карантинними обмеженнями.  

Також мали місце такі причини, як відсутність фінансування на оновлення матеріально-технічної бази та усунення недоліків, не подання керівниками закладів необхідних документів.  

Державна атестація цих закладів буде проведена у 2021 році за умови благополучної епідеміологічної ситуації та під час роботи закладів.   

 

 

Адреса цієї сторінки: http://www.msp.gov.ua/content/merezha-diyuchih-zakladiv-ozdorovlennya-ta-vidpochinku.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове